Dostupnosť výrobkov!

Vážení zákazníci,
pre dostupnosť vašeho výrobku si rozkliknite ROLETOVÉ MENU žiadaného rozmeru na podstránke. 
Dostuposť overte poprípade telefonicky na čísle + 421 911 830 343.

Zrkadlá do kúpeľne s osvetlením

Stvorené s ohľadom na vaše pohodlie a moderný dizajn, naše LED zrkadlá do kúpeľne poskytujú viac než len odraz. Sú spojením funkčnosti, technológie a štýlu, ktoré zároveň pridajú kúpeľni úplne nový rozmer. Nech sú to vypínačové, dotykové, multifunkčné alebo senzorové zrkadlá, v našej ponuke nájdete rôzne tvary a dizajny, ktoré sa prispôsobia vášmu vkusu a potrebám.

Zrkadlá do kúpeľne s osvetlením

Nenechajte svoju kúpeľňu v tme a nudnom osvetlení. Naše Deluxe LED zrkadlá spájajú funkciu a dizajn dohromady, aby vaša kúpeľňa bola miestom, kde sa budete cítiť dobre a ktoré vám poskytne všetky potrebné výhody. Nechajte sa unášať svetlom a eleganciou našich LED zrkadiel a pretransformujte svoju kúpeľňu na miesto, kde sa budete cítiť ako v luxusnom kúpeľnom wellnesse.

LED zrkadlá do kúpeľne so štýlom

Naše LED zrkadlá do kúpeľne nie sú len bežnými zrkadlami. Ich elegantný a moderný dizajn sa skvele hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. S rôznymi tvarmi, vrátane obdĺžnikových, okrúhlych, kockatých alebo hranatých, si môžete vybrať taký, ktorý najlepšie doplní váš priestor.

Praktické funkcie LED zrkadiel

Naše LED zrkadlá Deluxe nie sú len vizuálnym zážitkom, ale aj praktickými pomocníkmi. S možnosťou nastaviteľnej jasnosti a teploty svetla si môžete prispôsobiť osvetlenie podľa vašich potrieb. Niektoré moderné zrkadlá majú v sebe zabudovanú  funkciu anti-hmla vám, aby ste sa vyhli zbytočnému kondenzu na zrkadle po horúcej sprche.

Dotyková elegancia

Pre tých, ktorí túžia po maximálnej pohodlnosti, naše dotykové LED zrkadlá sú ideálnym riešením. Jednoducho prejdite rukou po zrkadle a nastavte si jas a teplotu svetla podľa vašich preferencií. Žiadne zbytočné tlačidlá alebo vypínače, len jednoduchá dotyková interakcia.

Senzorové zrkadlá pre úsporné riešenia

Senzorové LED zrkadlá reagujú na vašu prítomnosť, čo je nielen štýlové, ale aj úsporné riešenie. Keď vstúpite do kúpeľne, zrkadlo sa automaticky zapne, a keď ju opustíte, vypne sa. To znamená nielen úsporu energie, ale aj bezstarostný zážitok.

Multifunkčné LED zrkadlá

Niektoré z našich LED zrkadiel kombinujú výhody všetkých vyššie uvedených funkcií. Môžete si vybrať zrkadlo s dotykovým ovládaním, senzormi .... Vaša kúpeľňa sa tak stane miestom relaxácie a úniku od každodenného zhonu.

Mohlo by vás zaujímať

Retro kúpeľne, ktoré vás oslnia

Ak vás fascinuje retro dizajn a peniaze potrebujete investovať na nákup samostatne stojacej vane či iných potrebných ...

Luxusné kúpeľne pre mladých

Konečne sa Vám podarilo prerobiť si svoje bývanie a potrebujete dokončiť kúpeľnu. Poradíme pár nápadov, ako na to.

Štýlové japonské kúpeľne

Japonci ekologický národ a pri tvorbe kúpeľní myslia na životné prostredie. Jedným z nich je využitie odtečenej vody z umývadla, ktorú zrecyklujú...

LED zrkadlá v kúpeľni

LED zrkadlo sa nijako nelíši od bežného zrkadla, ktoré ste umiestnili do svojej kúpeľne, okrem toho, že prvé je vybavené LED svetlami...